Hibabejelentés

Állásajánlatok

Üzemelőkészítési munkatárs munkatársat keresünk

A munkavégzés helye: Debrecen

Feladatok:

  • Üzemzavarok miatti fogyasztói zavartatások csökkentése, elemzése
  • A tervszerű munka igénybejelentések kezelése
  • Igények egyeztetése, MAVIR és szomszédos elosztói egyeztetések,  üzemirányítói tájékoztatás elvégzése az adott telephelyén
  • Normál üzemállapot ellenőrzés, elemzés, eredménytől függően módosítás (Áramhálózati Osztállyal, Alállomási Osztállyal és üzemekkel egyeztetve).
  • Feszültségmentesítésekhez load-flow és kontingencia elemzések készítése, szükséges változtatások elrendelése
  • A kiemelt beavatkozásokhoz készülő intézkedési tervek közzététele az üzemi, üzemirányítási, üzemirányítási szakterület részére.
  • Hatáskörébe tartozó üzemviteli megállapodások rendelkezésre állásának és aktualitásának nyilvántartása, változások nyomon követése
  • MEKH mutatók javítására megfogalmazott akciók összegyűjtése, továbbítása, adatok és teljesítés ellenőrzése.
  • A KÖF vonalak és állomások üzemzavarai, ill. a tervezett munkák alapján havi szinten ügyfél-zavartatás elemzés, kiesési mutatók képzése.
  • Üzemirányítási dokumentációs rendszerek használatának felügyelete, adminisztrátori feladatok ellátása, közreműködés a fejlesztési feladatokban.
  • Üzemirányítási, MEKH, KPI jelentések elkészítése határidőre, ellenőrzött adattartalommal, szükség esetén korrigálás.
  • KIF hiba és tervezett munkák adatainak összegyűjtése SAP modulokból, üzemirányítási rendszerekből, az állományok feldolgozása
  • Garantált szolgáltatások teljesítéséhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Üzemi esemény statisztikák, beszámolók elkészítése, dokumentációk kezelése, napi jelentések készítése
  • Diszpécseri, koordinátori naplók, jelentések pontosítása, eltérések kiszűrése, üzemzavari és tervszerű munkák adatbázisainak kezelése karbantartása (KÖF, KIF).
  • A készenléti beosztások határidőre történő ellenőrzése, hiányosságok jelzése az illetékes üzemeltetési terület felé.
  • Közreműködés korlátozási rendszerek, RKR kidolgozásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök [erősáramú vagy energetikai]) végzettség.
  •  Legalább 1 év releváns munkatapasztalat.
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség.
  • Hatékony együttműködés a kollégáinkkal a szakterületen belül és kívül egyaránt.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény

Munkavégzés helyszíne: Debrecen