Hibabejelentés

Állásajánlatok

Gépjármű üzemeltetési munkatárs munkatársat keresünk

A munkavégzés helye: Debrecen

Feladatok:
  • új járműigények összesítése, egyeztetése a szakterületekkel; továbbítás a közvetlen vezetők felé
  • új beszerzésű járművek átvétele a beszállítóktól; teljesítés ellenőrzése
  • új beszerzésű járművek rögzítése a nyilvántartási rendszerekben (CO, SAP-Oktán); jegyzőkönyvi átadása a felelős munkavállalóknak
  • a társaság járműveinek műszaki nyilvántartása, aktualizálása; összhangban a számviteli nyilvántartással
  • cégautó magáncélú használattal kapcsolatos szerződések megküldése az érintett munkatársak felé
  • gépjárművekkel kapcsolatos szabálysértések, bírságok vállalton belüli ügyintézése, nyilvántartása, belső adatszolgáltatás
  • közreműködés káresemények biztosítóhoz történő bejelentése kapcsán
  • káresemények nyilvántartása, a társaság illetékeseinek tájékoztatása
  • időszakos járműbérlések, bérautó ügyintézés
  • a beérkező, járművekkel kapcsolatos számlák (javítás, bérleti díj stb.) könyvelése közvetlen költségviselőre
  • saját tulajdonú, bérelt járművek eseti javítási költségek jogosságának elbírálása
  • járművek visszavétele a felhasználóktól; közreműködés a saját tulajdonú járművek értékesítésében; a bérelt járművek, bérbeadónak történő visszaadásában
  • gépjármű ügyviteli rendszer nyilvántartási és elszámolási felügyelete
  • adminisztrációs közreműködés a gépjárművek (személyautó, kisteherautók, és tehergépjárművek, emelő- és munkagépek) esetleges hibáinak javításában
  • üzemanyag szolgáltató által nyilvántartott, a társaságra vonatkozó adatok aktualizálása; üzemanyag kártyák rendelése, módosítása, tiltása
  • nyomkövető rendszer javításának ügyintézése
  • útdíjfizető rendszer (pl.: HU-GO) üzemkész működésének biztosítása; felhasználható keretösszeg követése, szükség szerinti feltöltés biztosítása
  • útvonalengedélyek (túlméretes, túlsúlyos) engedélyezési ügyintézése

Elvárások:
  • Műszaki szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség, vagy
  • középfokú műszaki végzettség és legalább 2 év tapasztalat flottakezelésben,
  • emelőgép ügyintézői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata

Előny:
  • C; E kategóriás jogosítvány,
  • PAVII és GKI
  • gépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény

Munkavégzés helye: Debrecen