Hibabejelentés

Állásajánlatok

Hálózatfejlesztési villamosmérnök munkatárs (Debrecen) munkatársat keresünk

A munkavégzés helye: Debrecen

Feladatok:
  • Kapcsolattartás az államigazgatási, a közigazgatási, az iparági és az egyéb jogállású szervezetekkel, az üzleti partnerekkel létrejövő szakterületi szakmai kapcsolatokban.
  • A villamos hálózatfejlesztéseket, ellátás minőséget érintő jogszabályi és szabványi előírások következetes betartása.
  • Az elvárt szolgáltatási színvonalnak és a környezeti elvárásoknak megfelelő hálózatfejlesztési javaslatok kidolgozása.
  • A villamos hálózatok hosszútávú (10 év), középtávú (5 év), rövidtávú (3 év) és éves fejlesztéséhez vizsgálatok, elemzések, értékelések, tervek, prognózisok készítése.
  • A villamos hálózatokon jelentkező egyedi teljesítmény igények (1 MVA felettiek, 1 MVA alatt üzemi igény esetén) kielégítéséhez, a kiserőművek hálózatra csatlakozáshoz szükséges műszaki - pénzügyi vizsgálatok, ügyfél részére tájékoztatók, terv ellenőrzések és jóváhagyások, megállapodások, szerződések készítése.
  • A villamos hálózati eszköz felújítási (rekonstrukciós) stratégia kialakításához szükséges számítások végzése.
  • A villamos hálózatok üzemeltetése során adódó egyedi hálózatszámítások végzése.
  • Az üzleti tervek (éves, rövidtávú [3 év], középtávú [5 év], hosszútávú [10 év]) készítésének, végrehajtásának támogatása.
  • A belső társszervezetek szakmai tevékenységeinek támogatása.
  • Közreműködés: - a hatósági/hivatali megkeresések megválaszolásában, - az ügyfél megkeresések, panaszok és reklamációk kezelésében, - kiserőművek üzembe helyezési eljárásában.
  • A rendszeres és az eseti jelentések, beszámolók, elemzések, műszaki statisztikák, riportok, adatszolgáltatások készítése.
  • A nyilvántartások naprakész vezetése.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök [erősáramú vagy energetikai]) végzettség
  • Legalább 1 év releváns munkatapasztalat
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség
  • hatékony együttműködés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény

Munkavégzés helye: Debrecen