Hibabejelentés

Állásajánlatok

Hálózat technológiai munkatárs munkatársat keresünk

A munkavégzés helye: Debrecen

Feladatok:
  • Kapcsolattartás az államigazgatási, a közigazgatási, az iparági és az egyéb jogállású szervezetekkel, az üzleti partnerekkel létrejövő szakterületi szakmai kapcsolatokban.
  • A villamos hálózati berendezéseket, anyagokat, munkavégzési módszereket érintő jogszabályok és egyéb kötelezőérvényű szabályozások betartása, betartatása
  • A villamos hálózati berendezésekhez, anyagokhoz, munkavégzésekhez, vizsgáló/ellenőrző eszközökhöz (továbbiakban összefoglalóan villamos hálózat technológia[ák]) kapcsolódó műszaki specifikációk készítése.
  • Az elvárt szolgáltatási színvonalnak és a környezeti elvárásoknak megfelelő villamos hálózat technológiai javaslatok kidolgozása.
  • Az idegen berendezések villamos hálózatokra történő csatlakozási technológiájának meghatározása, a berendezések alkalmazásra vonatkozó engedélyek kiadása.
  • A nem megfelelő villamos hálózat technológiák megváltoztatására javító intézkedések megtétele.
  • A „kisfeszültségű feszültség alatti munkavégzés” (továbbiakban összefoglalóan KIF FAM) tanpálya működésének támogatása.
  • A vállalkozások KIF FAM-re történő minősítése, az engedélyek kiadása.
  • A villamos hálózaton történő munkavégzésekhez munkagépek specifikálása, igénylése, átvétele.
  • Több szervezeti egység részvételét igénylő vagy nagyfeszültségű távvezeték létesítéseihez, felújításaihoz, bővítéseihez kapcsolódó feladatok ellátása.
    • műszaki specifikációk készítése, ajánlatok műszaki értékelése,
    • részvétel szerződéskötésekben, terv ellenőrzések,
    • kivitelezések műszaki ellenőrzése, E-napló vezetése,
    • részvétel üzembe helyezésekben, teljesítés igazolások.
  • A villamos hálózatokon történő munkavégzések technológiai, munkabiztonsági ellenőrzése.
  • Az üzleti tervek (éves, rövidtávú [3 év], középtávú [5 év], hosszútávú [10 év]) készítésének, végrehajtásának támogatása.
  • A belső társszervezetek szakmai tevékenységeinek támogatása.
  • A belső írásos rendelkezések készítése, rendszeres karbantartása, oktatása.
  • A villamos hálózat technológiákhoz kapcsolódó oktatások végzése.
  • Közreműködés:
    • A rendszeres és az eseti jelentések, beszámolók, elemzések, műszaki statisztikák, riportok, adatszolgáltatások készítése.
    • A nyilvántartások naprakész vezetése. a munkabiztonságot, technológiát érintő események kivizsgálásában, a hatósági/hivatali megkeresések megválaszolásában, az ügyfél megkeresések, panaszok és reklamációk kezelésében, a villamos hálózat technológiák beszállítóinak minősítésében, a beszerzési eljárásokban, a létrejövő szerződések működtetésében, a jótállási és szavatossági igények érvényesítésében, a szerelési normák meghatározásában.
  • Nyiladéktisztántartás (nagyfeszültség+középfeszültség+kisfeszültség)
  • Madárvédelem (nagyfeszültség+középfeszültség+kisfeszültség)
  • MEE e-learning oktatási rendszer.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök [erősáramú vagy energetikai])
  • Legalább 3 év munkatapasztalat, ebből 1 év szakma specifikus tapasztalat.
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Hatékony együttműködés a kollégáinkkal a szakterületen belül és kívül egyaránt
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény

Munkavégzés helye: Debrecen