Hibabejelentés

Állásajánlatok

Főelosztó-hálózati irányítási szakterület vezető munkatársat keresünk

A munkavégzés helye: Debrecen

Feladatok:

  • A Társaság önálló képviselete az államigazgatási, a közigazgatási, az iparági és az egyéb jogállású szervezetekkel, az üzleti partnerekkel létrejövő szakterületi szakmai kapcsolatokban.
  • A műszaki és gazdasági optimum biztosítása az üzemirányítási berendezésekre, anyagokra, munkavégzési módszerekre vonatkozó előírások meghatározása során.
  • Az üzemirányítást berendezéseket, anyagokat, munkavégzési módszereket érintő jogszabályok és egyéb kötelezőérvényű szabályozások betartása, betartatása.
  • Az illetékességi körébe tartozó nagyfeszültségű hálózatok, kapcsolóállomások nagy/középfeszültségű alállomások, és erőművek üzemirányításához kapcsolódó feladatok ellátása.
  • Az illetékességi körébe tartozó irányítástechnikai, távközlési berendezések üzemkészségének felügyelete.
  • Hálózatszámítások végzése normál, ideiglenes és kritikus üzemállapotokra egyaránt.
  • Az elosztóhálózat irányítási szakterületek (Üzemirányító központok) működésének szakmai felügyelete és támogatása.
  • Biztonsági összekötő személy funkciók ellátása a Magyar Energetikai és Közmű-SZabályozási Hivatal és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság felé.
  • A helyismereti oktatások és vizsgáztatások végrehajtása.
  • Az üzemzavar elhárítási gyakorlatok előkészítése és szervezése.
  • Az üzleti tervek (éves, rövidtávú [3 év], középtávú [5 év], hosszútávú [10 év]) készítésének, végrehajtásának támogatása.
  • A belső társszervezetek szakmai tevékenységeinek támogatása.
  • A belső írásos rendelkezések készítése, rendszeres karbantartása, oktatása.
  • Közreműködés:
    • a munkabiztonságot érintő események kivizsgálásában, az iparági szervezetek szakmai munkájában,
    • a hatósági/hivatali megkeresések megválaszolásában, az ügyfél megkeresések, panaszok és reklamációk kezelésében,
    • a beszerzési eljárásokban,a létrejövő szerződések működtetésében,a jótállási és szavatossági igények érvényesítésében.
    • Rendszeres és eseti jelentések, beszámolók, elemzések, műszaki statisztikák, riportok, adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök [erősáramú vagy energetikai vagy automatizálási vagy általános]) végzettség.
  • Legalább 3 év releváns munka- és 1 év vezetői tapasztalat.
  • Képviseli a csapat érdekeit a szervezeten belül és kívül egyaránt, és a felmerülő ötleteket  megfelelő helyre való becsatornázása.
  • Szívesen tölt be összekapcsoló szerepet más szervezeti egységekkel, önkormányzatokkal, hatóságokkal

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • A munkakörhöz vállalati tulajdonú gépjármű tartozik.

Munkavégzés helye: Debrecen