Hibabejelentés

Állásajánlatok

Energiamenedzsment munkatárs munkatársat keresünk

A munkavégzés helye: Debrecen

Feladatok:
  • A hálózati veszteség beszerzési folyamatának működtetése, monitoringja és az ehhez kötődő számla ellenőrzési feladatok ellátása (tartalom ellenőrzés, teljesítés igazolás, teljesítés követés, reklamációk)
  • Energiapiaci folyamatok figyelemmel kísérése, elemzése.
  • Hatósági szabályozáshoz kapcsolódó feladatokban részvétel.
  • Profilozással kapcsolatos folyamatok felügyelete.
  • Folyamat javítás kezdeményezése, javaslattétel és véleményezési feladat elvégzése a folyamat javításokhoz kötődően.
  • Új, elemzést, előrejelzést támogató eszközök bevezetése, működtetése
  • Előrejelzések készítése, kockázat értékelés, kereskedői kockázatok kezelése, pénzügyi következmények kiszámítása
  • Kereskedői működéssel kapcsolatos eltérések kezelése, egyeztetés kereskedőkkel, ügyfelekkel

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki/gazdasági/informatikai végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat energiaipari szektorban
  • Erős analitikus elemző képesség
  • Kreatív gondolkodás
  • Önálló munkavégzés

Előny:
  • Energiaiparban szerzett munkatapasztalat
  • SAP ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Támogatást nyújtunk a feladatok ellátásához szükséges speciális ismeretek megszerzésében.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény

Munkavégzés helye: Debrecen, Budapest